Hemen Ara

Bizi Arayın

0505 733 39 75

Çalışma Saatleri

Pzt - Cuma 9.00 - 22.00

Eğitim Modellerimiz

BİREBİR EĞİTİM MODELİ

BİREBİR EĞİTİM

Öğrenciler kalabalık ortamlarda konsantre ve verimlilik problemleri yaşayabilmektedirler. Birebir eğitim modelinde öğrenci ve öğretmenin birebir çalışması ile bu problemler ortadan kalkmaktadır.

ALANINDA UZMAN KADRO

Alanında uzman 10 öğretmen kadromuz ile birebir eğitim modelimiz sayesinde öğrencilerimiz için etkili bir öğrenme sistemi sağlıyoruz.

EKSİKLERİ TAMAMLAMA ODAKLI

Öğrencilerimizin eksiklerini belirlemeye tamamlamaya yönelik sistememizle, derslerde ve sınavlarda daha başarılı olmalarını sağlıyoruz.

ÖĞRENCİ ODAKLI GELİŞİM

Her öğrencinin kendine özgü kişiliği, kapasitesi ve kavrama becerisini olmasından yola çıkarak birebir eğitim modelimizle öğrenci odaklı ilerliyoruz.

ÖĞRENCİYE ÖZEL PROGRAMLAR

Öğrencilerimizin eksiklerine yönelik programlar çıkartarak, birebir eğitim ve etkili öğrenme metotları ile onları sınava yoğun bir tempo ile hazırlıyoruz.

BİREBİR EĞİTİM SONUÇLARI

Birebir eğitim modeli ile öğrencilerimiz çalışma disiplini edinerek, eksikliklerini tamamlayarak derslerinde ve sınavlarında daha başarılı sonuçlara ulaşırlar.

KURSLARIMIZ

Her yaştan öğrenciye sunduğumuz matematik, kimya, fizik, coğrafya, edebiyat, tarih, ingilizce özel ders seçeneklerimizle her zaman yanındayız!

TYT & AYT

TYT ve AYT odaklı ders planlaması ve öğrenciye özel ders programı ile üniversite hazırlık süresince her zaman seninleyiz!

BİZE ULAŞIN

Her yaştan öğrenci için kurslarımız ve sınav maratonunda bizimle birlikte başarıya koşmak için bize ulaşmayı unutma!