Hemen Ara

Bizi Arayın

0505 733 39 75

Çalışma Saatleri

Pzt - Cuma 9.00 - 22.00

Hakkımızda

Kişiye Özel Başarı Analizi, Disiplinli Çalışma ve Uzman Öğretmen Kadromuzla Verdiğimiz Birebir Eğitim Sistemi ile Sen de Başarıyı Yakala!

Burak Altınışık Kişisel Gelişim Kursu'nda eğitimimizin temelinde yer alan birebir eğitim sistemi ve kişiye özel başarı analizi ile öğrencilerimizi daha iyi tanıyıp, onların gelişimlerine birebir odaklanıyoruz.

1985 Ankara Doğumluyum, 2002 yılında Bursa Uludağ Üniversitesi Matematik bölümünde okudum ve 2006 yılında mezun olarak eğitimcilik hayatıma başladım.

Farklı kurumlarda matematik öğretmeni olarak çalıştım ve öğrencilerimle üniversite maratonunda birlikte koştum. Ancak, öğrencilerim için onlara daha çok zaman ayırmanın ve birebir eğitimin onların gelişmeleri için ne kadar önemli olduğunu farketmemle Burak Altınışık Kişisel Gelişim Kursu’nu açmaya karar verdim.

Ankara Ümitköy lokasyonunda, alanında uzman 10 öğretmen kadromuz ile geliştirdiğim eğitim modelini uyguluyor ve öğrencilerimizi tamamen eksikliklerini tamamlamaya yönelik sistemimizle sınava yoğun bir tempo ile hazırlıyoruz. Butik bir yapıya sahip Burak Altınışık Kişisel Gelişim Kursu, 4 katlı bir binada çalışma sınıfları, ortak kütüphane ve mutfaktan oluşan bir yapıya sahip.

BİZE KATILMAK İÇİN GEÇ KALMA!

Birebir eğitim modelimiz, kişiye özel öğrenci analizlerimiz ve alanında uzman öğretmenlerimiz ile sen de başarıya yakın ol!